Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Як обрати двері в спальню?

29.10.2018

Під час покупки радимо надати перевагу глухим моделям перед заскленими. Зайве світло буде заважати при засипанні і відволікати від розслаблення. Можна взяти міжкімнатні двері для спальні з чорним склом, яке просвічується. Якщо керуючись вимогами дизайну або на свій смак ви обрали двері зі скляними вставками, краще, якщо відсоток скління буде не вище 20%.

Який тип відкривання краще?

Двері купе в спальню економлять місце, тихіше закриваються та відкриваються. Вони звільняють простір для меблів та вільного пересування по кімнаті. Розсувна система безпечніша для дітей, адже при різкому відкриванні полотно нікого не зачіпає. Орні двері в спальню більш практичні, бо мають високу звукоізоляцію. Полотно краще прилягає до коробки, щілини вузькі або зовсім відсутні. Розсувні двері в спальню можуть пропускати сторонні звуки, світло і холод з сусідніх кімнат або коридору. Найбільш доречні в спальні одностулкові міжкімнатні двері. Двостулковий блок в невеликій спальні виглядає занадто громіздким і об'ємним.

В каталозі ТМ «Новий стиль» є різноманітні двері в спальню фото яких докладно відображають красу дизайну і поєднання з інтер'єром кімнати. В асортименті фабрики є моделі для таких стилів:

Для кожного напряму ми розробили найбільш пасуючі моделі за кольором, конструкцією та малюнками. У нас можна двері в спальню купити в покриттях ПВХ DeLuxe, екошпон, ПП Преміум, NanoFlex. Кожна серія декорів має свою унікальну палітру кольорів, серед яких можна підібрати відтінок під конкретний інтер'єр. Вибір часто залежить від колірної гами підлоги, стін, стелі, меблів. Декор підбирають схожий або контрастний до стелі, підлоги, стін або меблів.

Після придбання комплекту міжкімнатних дверей завжди виникає питання, як поставити двері в спальню. Для цього ми розробили відео і текстові інструкції по монтажу. Процес установки практично для всіх кімнат однаковий, проте, рекомендуємо скористатися послугами професіоналів, щоб уникнути помилок.


diet