Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Як пофарбувати двері міжкімнатні колекції «Сімплі»?

21.08.2018

Як пофарбувати двері міжкімнатні колекції «Сімплі»?

Фабрика «Новий стиль» випускає дверні полотна під фарбування колекції «Сімплі». Такі вироби відразу чітко видповідають на питання чи можна пофарбувати міжкімнатні двері з МДФ. Це ідеальне креативне рішення для любителів оригінальних інтер'єрів.

Якщо правильно підібрати колір, матеріали та дотримуватися технології, в результаті отримається шедевр, що милує око і дивує гостей. Фарбовані міжкімнатні двері гарні тим, що їх легко оформити під будь-який стиль. Для класики обирають суворі темні відтінки, для неокласики - світлі пастельні. У сучасних напрямках доречні яскраві насичені кольори або урбан-палітра. Підійдуть чорний, сірий, синій, червоний, жовтий. Щоб не гадати, як найкраще пофарбувати двері міжкімнатні, скористайтеся порадами від інженерів фабрики ТМ «Новий стиль».

Якою фарбою фарбувати двері?

Для якісного фарбування полотен «Сімплі» можна використовувати різні види емалей і лаків. Сам виріб покритий ґрунтовкою, яка спочатку підготовлена до нанесення топового шару. Деякі види обробки можна не вкривати лаком додатково, проте більшість матеріалів не слугуватимуть довго без укріплення. Отже, якою фарбою пофарбувати двері міжкімнатні:

  • 1.Нітроемаль. Покриття міцне, довговічне і стійке до зовнішніх чинників. Недоліки: різкий токсичний запах.
  • 2.Алкідна емаль. Найбільш бюджетний варіант. Однак, необхідно додатково покрити лаком. Вона довше висихає, ніж нітроемаль, тож закладайте цей час в план робіт.
  • 3.Акрилова емаль. Її варто додатково покрити лаком. Це найбільш екологічна та безпечна фарба, яка не має токсичного запаху.
  • 4.Кольоровий лак. Це покриття для дерева, яке дозволяє зафарбувати двері в різноманітній яскравій колірній палітрі.


Ґрунтовані полотна «Сімплі» гарні тим, що їх не потрібно попередньо підготовлювати і розмірковувати, чи можна пофарбувати міжкімнатні двері просто так, без обробки. Їх досить ретельно протерти від пилу та бруду, нанести покриття в стільки шарів, скільки необхідно і дати висохнути перед монтажем. Це слід робити за кілька днів після покупки. Вироби повинні деякий час зберігатися в приміщенні, акліматизуватися. Не рекомендовано фарбувати двері після установки в блок або вставки фурнітури. Якщо ви помилилися з розмірами і не знаєте, чи можна підрізати міжкімнатні двері, то моделі серії «Сімплі» можна безпечно вкоротити на 1-2 см. Ми не радимо виконувати це самостійно, адже ви можете пошкодити конструкцію полотна. Виконувати підрізання слід до фарбування.

Обирайте фарбувальний інструмент виходячи з власних уподобань. Чи можна фарбувати двері пульверизатором? Готові, відшліфовані і гладенькі вироби дозволяється фарбувати методом розпилення. Для грубих дерев'яних полотен краще скористатися пензлем. Так, це трохи подовжить процес, проте, всі щілини, тріщини і горбики будуть зафарбовані. Валик більше підходить для гладеньких і відшліфованих дверей МДФ.

Як фарбувати двері фарбою?

Фарбу варто наносити уздовж волокон, починаючи з верхнього лівого кута. Пензель має бути злегка зволожений, щоб покриття наносилося рівномірно. Полотно має бути в горизонтальному положенні, інакше фарба буде розтікатися. Щоб не було розводів, наносьте перший шар мазками від верхнього краю до нижнього, другий – від нижнього до верхнього. Перед нанесенням лаку і другого шару, обов'язково очікуйте на висихання кожного шару.


marantz sr7012 review


acer predator