Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Як встановити телескопічну лиштву на міжкімнатні двері?

23.02.2018

На завершальному етапі ремонту багатьох турбує установка лиштви на міжкімнатні двері вручну. Метод монтажу визначається видом погонажу, матеріалом, формою і конструкцією. Про те, яка буває лиштва на міжкімнатні двері, читайте тут.

Перед установкою необхідно визначити принцип з'єднання поперечини і стоєвих погонажу. З'єднання буває під кутом 45° і 90°. Комплект погонажу з точною і акуратною зарізкою під 45° (мал. 1) можна замовити на фабриці Новий стиль. Для зарізки лиштви вручну потрібна пила торцювання або стусло - шаблон для рівної лінії зрізу. Поворотною ножівкою потрібно зробити пропил в поперечині і стоєвих за заготовленими лініями зрізу. У домашній зарізці можуть бути неточності і нерівності.

Мал. 1 Мал. 2

Є можливість встановити планки перпендикулярно на 90° без зарізання (мал. 2). При цьому поперечина вкладається між стоєвими. Рішення залежить від типу двері, стилю і оформлення. Цей спосіб полегшує процес кріплення і підгонки лиштви. Досвідчені майстри не рекомендують встановлювати наличники з округленими краями під прямим кутом через неестетичний зовнішній вигляд. З'єднання під 45° - класичний варіант установки.

Коли кути лиштви зарізані, можна приступати до установки.

Установка

Телескопічні наличники - основна деталь телескопічного погонажу. Конструкція всього комплекту полегшує процес установки дверного блоку. Телескопічний погонаж Новий стиль складається з таких деталей:

  • 2 стоєві і поперечина дверної коробки;
  • 2 стоєві і поперечина Г-подібної лиштви зі стяжними елементами (мал. 3.);

Мал. 3. (Ексцентрикові стяжки)

  • добірні планки (якщо необхідно).

За допомогою ніжки г-подібної лиштви регулюється товщина отвору, який закривається погонажем. Для розширення використовують добірні планки. З їх допомогою товщини дверного блоку досить, щоб облицювати стіну отвору будь-якої товщини.

Комплект телескопічного погонажу можна замовити із фабричною зарізкою 45° і обрізкою довжини. У такому випадку, за вами залишається лише установка наличників, що займе всього хвилин 15. Покроково збірку телескопа можна описати так:

  1. Встановлюємо коробку, як показано в інструкції (докладніше читайте в статті).
  2. Через 24 години після запінення щілин між коробкою і стіною прибираємо вставки.
  3. Заміряємо довжину стоевой від верхнього краю поперечини до нижнього краю отвору. Довжина поперечки, як правило, стандартна.
  4. Отрезаем зайве відповідно вимірами.
  5. Збираємо деталі: вставляємо шурупи в пази і скріплюємо ексцентриковими стяжками, які йдуть в наборі.
  6. Наносимо клей рідкі цвяхи для фіксації в пази по периметру дверної коробки.
  7. Вставляємо ніжки зібраних планок в паз коробки і тримаємо 5-10 хв.

Дивіться як встановити телескопічні лиштви на міжкімнатні двері на відео:


Дотримуючись інструкцій від виробника, ви отримаєте якісну збірку без щілин, зазорів або нахлестів. Керуйтеся правилом: «7 разів відміряй і 1 раз відріж», залишайте запас. Ще краще - заміряйте отвір заздалегідь і замовляйте зарізку кутів, довжини і ширини у виробника. У домашніх умовах залишиться тільки нанесення клею і монтаж.


salute