Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Як встановлювати міжкімнатні двері?

20.06.2018

Купивши міжкімнатні двері, багато хто стикається з проблемою вибору способу монтажу. Вам необов'язково шукати фахівця, щоб впоратись із завданням. При наявності всіх інструментів, ви спроможні зробити все самостійно. У цій статті ми розберемо поетапно цей процес, щоб застережити вас від можливих помилок.

Види міжкімнатних дверей

Залежно від типу конструкції, двері Новий стиль ділять на каркасно-щитові і збірні. Перший вид (див. рис. 1) являє собою складну конструкцію у вигляді рамки, зібраної з двошарового соснового бруса, заповненої гофросотою та обшитою панелями з МДФ.

Рис. 1. Схема будови каркасно-щитових дверей


Схема будови каркасно-щитових дверей

Для підвищення міцності деталі каркасу кріплять за допомогою технології «мікрошип» (див. рис.2). Такий метод склеювання гарантує стійкість до пошкоджень і деформацій під час експлуатації.


Рис. 2. Технологія «мікрошип»

Місця для врізки фурнітури додатково укріплені брусками 30 і 25 см. Це підсилює посадку врізних елементів на дверному полотні. Зміцнюючі конструкції встановлюють з обох боків дверного полотна для того, щоб установку можна було виконати як з лівого, так і з правого боку. У засклених моделях застосовують посилений каркас, доповнений брусом під рамкою скла.

Збірні полотна зібрані з різних деталей - стоєвих, фільонок, поперечних планок та скла (див. рис. 3), з`єднаних між собою гвинтами. Така конструкція дозволяє в будь-який момент замінити деформовану деталь. У місцях кріплення скла до дверей встановлено силіконовий ущільнювач, який запобігає тремтінню скла.

Рис. 3. Збірне полотно в розрізі

Підготовчий етап

Перед встановленням міжкімнатних дверей переконайтеся, що ви придбали все необхідне. Дверний блок, готовий до установки, складається з полотна, коробки (рами), лиштви, притворних і добірних планок. Вам знадобляться такі інструменти:

- олівець і рулетка;

- дриль;

- 4 мм свердло;

- бури по бетону 4 і 6 мм;

- рідкі цвяхи;

- будівельний рівень;

- шурупи 60 на 3,5 мм, дюбелі до 75 мм;

- монтажна піна;

- хрестова насадка для дрилі або викрутка;

- ручна пила.

Як монтувати телескопічну коробку?

Телескопічна коробка ТМ «Новий стиль» поставляється в комплекті:

1. Стоєва ліва - 1 шт.

2. Стоєва права - 1 шт.

3. Поперечина - 1 шт.

4. Планка притворна - 3 шт.

5. Лиштва ліва - 2 шт.

6. Лиштва права - 2 шт.

7. Лиштва поперечна - 2 шт.

8. Ущільнювач гумовий - 5 п.м.

9. Шуруп 04,5 - 2 шт. (6 шт.)

10. Стяжка - 4 шт.

Схема монтажу зображена на рис. 4.

Рис. 4. Дверна коробка в розрізі

Двері кріпляться до коробки, яка прикручена до стіни на шурупи. Порожнина між коробкою і стіною заповнюється монтажною піною. Місця з'єднання стіни і коробки прикривають лиштвою. Докладніше про те, як встановлювати телескопічну коробку, дивіться на відео:Відео, як монтувати телескопічну коробку з добором:


Инструкцію з монтажу телескопічної коробки вы можете скачати тут.