Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Які міжкімнатні двері кращі для ванної кімнати

25.10.2018

Обираючи міжкімнатні двері для ванни, слід враховувати безліч показників. Серед них такі характеристики дверних полотен, як вологостійкість, тип конструкції і матеріал виготовлення. У фабрики міжкімнатних дверей «Новий стиль» широкий асортимент продукції, що дозволяє підібрати двері міжкімнатні для ванної та туалету за прийнятною ціною. Перед покупкою варто вивчити типи дверних полотен відносно матеріалів та технології виготовлення. Фабрика виробляє збірніта каркасно-щитові полотна. Збірні двері міжкімнатні до ванни туалету підходять краще, адже витримують довгострокове регулярне навантаження, пов'язане з постійним відкриванням-закриванням у найпопулярнішому приміщенні в будинку. Однак, вони коштують дорожче, тому відносяться до середнього цінового сегменту. До збірних належать моделі таких колекцій:

Каркасно-щитові міжкімнатні двері для ванної кімнати легші та простіші, але за дотримання всіх правил дбайливого користування та уникнення різких ударів, вони слугують так само вірно та довго, як збірні. До цього типу відносять моделі таких серій:

Обидва види мають гарантію від виробника – 5 років. Це означає, що під час вибору типу конструкції головним орієнтиром мають слугувати естетичні та практичні властивості, і лише потім виділений бюджет.

Як обрати міжкімнатні двері для ванної кімнати та туалету

Бажано встановлювати у всі кімнати будинку дверні полотна однакового дизайну. Це важливо для дотримання гармонії і єдності стилю в інтер'єрі. У більшості випадків міжкімнатні двері ванна туалет фото яких можна переглянути у нас в каталозі підбирають так, щоб доповнити оформлення приміщення. Для цього колір покриття поєднують з відтінком підлоги, стін або стелі. Цікавий варіант – однакові за кольором меблі і міжкімнатні двері у ванну фото цієї композиції можна побачити нижче.

Вибираючи покриття полотен, звертайте увагу на його вологостійкість. Підвищеною вологостійкістю володіють такі серії декорів ТМ «Новий стиль:

  • •«ПП Преміум»;
  • •«ПВХ DeLuxe».

ПП Преміум виготовляється з поліпропілену. Це полімерний матеріал підвищеної щільності, легко піддається обробці. Він стійкий до подряпин, вигинів і ударів. Кольори цього покриття в асортименті представлені ніжними пастельними відтінками, ідеально поєднуються з тематикою ванної кімнати. ПВХ DeLuxe включає декори більш природних кольорів, що імітують натуральне дерево. Він також добре запобігає проникненню вологи. Малюнок покриттів Екошпон і NanoFlex близький до ПВХ через схожість із фактурою деревини. У них відсутній чітко виражений глянсовий блиск і додаткові захисні властивості, як у ПВХ.

Установка міжкімнатних дверей у ванній кімнаті має бути виконана правильно і послідовно. Якщо допустити щілини, нерівності та тріщини, то підвищена вологість у ванній кімнаті буде сприяти псуванню виробу та втраті властивостей дверей. Слід ретельно запінювати порожнини між стіною та коробкою, стежити за тим, щоб всі деталі щільно прилягали одна до одної. Також намагайтеся не ушкоджувати плівку, яка захищає полотно від попадання пари. Міжкімнатні двері в ванній кімнаті слід комплектувати доречною фурнітурою. Мають бути засувки з внутрішнього боку або ручка з замком. Для туалету поширене використання кнобів із натискним або поворотним механізмом.

Які двері у ванну кімнату обрати – засклені або глухі – рішення має грунтуватись не лише на естетичних властивостях. Скляні полотна кращі з боку догляду за ними – їх легко протирати від вологи, скло не псується від води. Глухі двері в ванній кімнаті не дають змоги побачити, що відбувається всередині. Однак, за бажанням можна встановити моделі із матовим або чорним склом. Через скло сатин ТМ «Новий стиль» видно лише силует, а BLK зовсім не просвічується.


meme