Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Які розміри міжкімнатних дверей бувають?

12.09.2018

Купівля нових дверей в квартиру вимагає великої відповідальності і уважності до деталей. Головне, що слід знати перед покупкою – це стандартні розміри міжкімнатних дверей. ТМ «Новий стиль» виробляє безліч різних моделей і типів дверних полотен, щоб задовольнити неповторні смаки і потреби будь-якого покупця. Попри всю різноманітність дизайнів, продукція фабрики все ж має обов'язкові параметри, які необхідно враховувати при плануванні ремонту. Стандартні розміри дверей включають показники висоти, ширини і товщини двері. Перед тим, як зробити покупку, необхідно заміряти правильно дверний отвір і вказати габарити в формі замовлення у продавця.

Розмір міжкімнатних дверей стандарт має висоту полотна, яка заміряється від рівня підлоги до краю отвору. Ширина – це відстань між стінами прорізу. Товщина – це товщина самого полотна з торця. Якщо заміряти розміри міжкімнатних дверей з коробкою, то показники змінюються. Тому важливо розділяти значення і орієнтуватися в термінах. Розмір двері з коробкою буде більшим, ніж самого полотна. Довжина стоєвої коробки ТМ «Новий стиль» – 2060 мм, а ширина (від краю до краю стоєвої горизонтально) – 80, 100 і 120 мм. При цьому розмір двері стандарт має зовсім інші значення. Для полотна ТМ «Новий стиль» - це:

  • •висота - 2000;
  • •ширина - 600, 700, 800, 900;
  • •товщина - 34 або 40 (мм).

Замовити міжкімнатні двері розміри з коробкою стандартні можна в будь-якій партнерській торговельній точці. Можливість виробництва інших габаритів слід обговорювати з продавцем. В асортименті є позиції із довжиною 2100 і 2150. До них відносяться моделі таких колекцій:

Полотна шириною 400 мм є в колекції «Маестра» (Рада), «Ностра», «Інтера», «Модерн», «Квадра». Можливість конфігурацій габаритів обмежені особливостями конструкції полотна.

Коли відомі стандартні розміри коробок міжкімнатних дверей, слід також переконатися, що вибрали відповідний погонаж. Без правильно підібраного ансамблю з комплектуючих установка дверного блоку неможлива. У цій справі вкрай важлива точність. В асортименті фабрики «новий стиль» є комплекти телескопічного і універсального погонажу. Якщо купити набір, підібраний чітко під параметри дверного отвору, то не доведеться готувати деталі до установки, обрізаючи зайве. Розмір двері з коробкою телескоп в такому випадку вже будуть підготовлено до монтажу, за майстром залишається тільки змонтувати.

Телескопічна коробка з допомогою додаткової планки або без неї розроблена технологами ТМ «Новий стиль» таким чином, щоб закрити глибину отвору від 80 до 356 мм. Для наочності можете подивитися відео по збірці телескопічного погонажу:

Якщо товщини коробки – 80, 100 і 120 – мало для наявної глибини, використовуйте добірну планку. Вона буває 75, 115 і 195 мм. За допомогою пазів можна

регулювати загальну ширину конструкції таким чином, щоб покрити повністю всю глибину.

Універсальна коробка не володіє таким широким функціоналом. Вона буває шириною 70, 80 і 100 мм. Універсальна добірна планка також має інші розміри – 120, 150, 250 х 2060.

Висота погонажних виробів завжди однакова. Лиштву підбирають під колір та габарити каркасу блоку. Довжина стоєвих, як правило, 2150. Лиштва також буває телескопічною та універсальною. Перші відрізняються наявністю спеціальної ніжки, яка входить в паз. Через це їх називають г-подібними. Вони виробляються тільки Ш70*Т10*Д2150. Універсальна лиштва буває (Ш*Т*Д):

• 64*6*2150;

• 70*8*2200;

• 70*10*2200.


tips