Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Догляд за дверима

30.07.2018

Догляд за міжкімнатними дверима починається вже з моменту установки. Відразу після монтажу їх необхідно протерти від пилу, залишків деревини та іншого бруду. При цьому відразу виникає питання, чим мити міжкімнатні двері, щоб легко і швидко впоратися з забрудненнями і не пошкодити покриття. Ми підібрали рекомендації від наших фахівців про те, як доглядати за дверима, щоб вони служили довго і не втратили привабливий зовнішній вигляд.

Щоб протерти від пилу дверні полотна з покриттям ПП Преміум і ПВХ DeLuxe скористайтеся вологою м'якою губкою. Можна навіть застосовувати слабкі мильні розчини з низькою концентрацією миючого засобу. Для видалення жирних плям від пальців, використовуйте слабкий водний розчин рідини для миття посуду або незабарвлений спрей для очищення скла з ПАР, наприклад, Clin-Anti-Аog від Henkel.

Для більш якісного миття від бруду, жиру і для додавання блиску, можна використовувати меблеву поліроль «Pronto» відповідно до інструкції виробника. Для наочності перегляньте наше відео про поводження із плівкою ПВХ DeLuxe:

Після миття із засобом або водою, протріть поверхні насухо мікрофіброю або вологопоглинаючою серветкою. Догляд за дверима з покриттям типу NanoFlex і Екошпон повинен бути більш акуратним. Щоб очистити їх від пилу, досить протерти вологою губкою. Скористайтеся поліролью «Pronto» для позбавлення від істотних забруднень.

ПОРАДА: Якщо ви вирішили скористатися мильним розчином або розчином з будь-яким миючим засобом, рекомендуємо для запобігання ушкоджень декору побутовою хімією, перевірити придатність миючого засобу перед початком роботи:

 • 1.Змішайте миючий засіб з водою відповідно до інструкції виробника.
 • 2.Нанесіть невелику кількість водного розчину на покриття з найменш помітною боку полотна.
 • 3.Якщо виникли сумніви в безпеці кошти, замініть його, скоротіть час впливу або зменшіть концентрацію, додавши води.

УВАГА! Для всіх типів покриттів заборонено використовувати металеві і абразивні мочалки, склади з абразивної пастою, склади з агресивними компонентами (хлор, ацетон, кислоти). Заборонено чистити парогенератором.

Рекомендації по експлуатації міжкімнатних дверей

Догляд за дверима не закінчується на чищенні і митті. Правильне використання полотна, згідно з інструкціями, дотримання всіх вимог при монтажі, безпосередньо впливають на збереження дверного блоку. По-перше, правильно підбирайте тип дверей під приміщення. Щоб не гадати, чому міжкімнатні двері набухають, не встановлюйте дерев'яні полотна у ванну або лазню. Віддайте перевагу збірним міжкімнатним дверям з покриттям ПВХ DeLuxe.

 • 1.Для збереження привабливості та цілісності дверних полотен, озбройтеся наступними правилами:
 • 2.Ставтеся дбайливо до виробу, не хлопайте і не штовхайте ногами. Навіть найміцніші речі зношуються при «плебейському» поводженні.
 • 3.Перед ремонтом знімайте двері з петель, щоб уберегти їх від подряпин і інших пошкоджень.
 • 4.1 раз в півроку або частіше використовуйте універсальний водно-спиртової розчин в пропорції 9:1 для чищення.
 • 5.1 раз в рік змащуйте петлі машинним маслом, щоб не шукати відповіді на питання, чому міжкімнатні двері скриплять.
 • a.Захистіть їх від впливу шкідливих факторів:
 • b.високої температури, щоб не зіпсувалася плівка;
 • c.сонячних променів, через які може вигорати колір;
 • d.надмірної вологості, адже вони можуть деформуватися і не прилягати щільно до коробки.

Ще однією причиною, чому не зачиняються міжкімнатні двері, може бути неправильна установка, тому чітко дотримуйтесь інструкцій.

У кожного виробу свої особливості догляду, тому завжди консультуйтеся з фахівцями, замовляйте професійну установку і вивчайте інструкції.


comparison