Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Двері ТМ Новий стиль сертифіковані маркуванням СЕ

20.06.2018

Шановні партнери!З радістю повідомляємо вам, що з 14 квітня 2017 року міжкімнатні двері виробництва ФПК «КОРАБЕЛ» сертифіковані на відповідність європейським стандартам якості спеціальним маркуванням СЕ.

CE (абревіатура фр. Conformité Européenne - європейська відповідність) - спеціальна система підтвердження задоволення продукцією вимог директив ЄС і її відповідності стандартам Європейського союзу з безпеки для споживачів і навколишнього середовища.
Оформлення сертифіката СЕ контролюється і регламентується органом, який називається ЕОВС. Розшифровується ця абревіатура, як Європейський орган випробувань і сертифікації продукції.


Маркування СЕ підтверджує факт відповідності характеристик і складу продукту вимогам всіх директив ЄС, що мають відношення до даного виду продукції.
Виробник, який оформив на товар сертифікат відповідності СЕ, отримує гарантію додаткового значного збільшення обсягів експорту, оскільки на Європейському ринку наявність даного підтверджуючого документа гарантує значне підвищення попиту на продукцію.
Нанесення СЕ маркування в обов'язковому порядку супроводжується випуском CE Декларації Відповідності (CE Declaration of Conformity), в разі якщо виробник знаходиться на території ЄС, в іншому випадку (виробники третіх країн), ЄС Декларацію Відповідності випускає Уповноважений Представник виробника в Європейському Союзі.