Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Інтерв`ю до журналу «Лідери дверного ринку», жовтень 2017

27.04.2018

Рубрика «Дверний ринок в обличчях»

Владлен Наумович Гірін, Генеральний директор ТД «Новий стиль»

1.Опишіть, будь ласка, досягнення компанії

З 2002 року ми досягли неймовірного – стали безперечним лідером дверного ринку України. Кожне 2-ге продане дверне полотно на внутрішньому ринку належить ТМ «Новий стиль».У жовтні 2015 завод ФПК «Корабел» отримав сертифікат на відповідність міжнародному стандарту якості «Системи менеджменту якості. Вимоги» ISO 9001:2008.

У квітні 2017 продукція ФПК «Корабел» отримала спеціальне маркування CE – підтвердження відповідності стандартам Європейського союзу з безпеки для споживачів та навколишнього середовища. Дане маркування забезпечує подальший стрімкий розвиток напрямку експорту вітчизняних дверей на європейський ринок, адже продукція із сертифікатом СЕ має більше шансів на першочергову поставку до сусідніх країн.

За 15 років існування компанії ми розробили модель зручного бізнесу та поставляємо на український та зарубіжний ринки саме той товар, який цілком задовольняє потреби сегменту низького та середнього достатку. Ми створили максимально економічну лінію виробництва і технологію виготовлення дверей, собівартість яких дозволяє зробити їх доступними кінцевому споживачу із будь-яким рівнем доходу. У нас є 12 колекцій різних цінових категорій із різними властивостями та 2000 моделей збірних та каркасно-щитових дверей в 27 інноваційних декорах і типорозмірах.

2.Що, на Вашу думку, являється запорукою успіху Вашого бізнесу?

Головне в нашій компанії -це товар. Ми робимо все можливе, щоб випускати найякіснішу продукцію, що задовольняє потреби споживачів. Наша продукція є найбільш доступною пересічному споживачу будь-якого рівня достатку. Ми досягли цього завдяки встановленому високоефективному обладнанню та системі економічного планування використання сировини. Нові виробничі площі та технологія виробництва наших дверей робить можливим зниження собівартості кінцевого продукту до мінімально можливої. Зараз ми готуємо до відкриття новий погонажний цех, що дозволить випускати супутні матеріали конвеєрним способом. Це значно скоротить витрати на випуск супутніх товарів та дозволить збільшити об`єми партій.

3.Через які канали здійснюються продажі?

Компанія «Новий стиль» працює з усіма каналами збуту. Традиційну роздрібну торгівельну мережу ми охоплюємо через дистриб’юторів. Такий підхід дозволяє максимально ефективно опрацьовувати територію збуту всієї України.

Основними здобутками в налагодженні каналів є оптимізована складська система та максимальна швидкість поставки. Ще однією нашою перевагою є надання додаткових послуг споживачам із монтажу та зарізки наших дверних полотен.

Ми регулярно беремо участь у тендерах безпосередньо для будівельних компаній та у держзакупках. Основний принцип «Нового стилю» - налагодження прямих комерційних зв`язків із замовниками.

Ми працюємо з ключовими роздрібними мережевими магазинами на регіональному (33м2, Леруа Мерлен, Роскераміка, Будмен, Олді) та міжнародному (Леруа Мерлен, Практикер) рівнях. Продукція ТМ «Новий стиль» в цих мережах має високу долю вітрини, що забезпечує постійний охват як українських споживачів, так і закордонних – особливо в країнах-учасниках ЄС та СНГ.

Єдине, в чому ми справді потребуємо удосконалення, - це пряма співпраця із дизайнерами та архітекторами, адже наша продукція не є цільовою для цього сегменту.Для цього необхідно мати в каталозі дорожчі товари преміум-классу, але ми стрімко розвиваємось у цьому напрямку.

4.Як критерії відбору постачальників?

Ми працюємо з виробниками, які заробили світове ім`я і постачають якісну продукцію вчасно. Для нас важливе підтвердження відповідності вимогам стандартів сертифікатами якості, тому під час укладення нових договорів на поставку ми ретельно перевіряємо документи. Також ми детально ознайомлюємось із продукцією майбутнього партнера і знаходимо саме те, що задовольнить наші потреби як виробника, так і потреби нашого споживача.

5.Маркетинг (що допомагає Вам продавати?)

Головний компонент маркетингової політики ТМ «Новий стиль» - представленість наших дверей на ринку України та зарубіжжя. Доля вітрини нашої торгової марки на вітчизняному ринку становить 47% (за статистичними даними нашого відділу статистики).

Для того, щоб інформація про наш товар, оновлення моделей, колекцій, декорів та дизайнів була найбільш доступною, ми постійно працюємо над інформативними та цікавими рекламними матеріалами. Наші спеціалісти друкують баннери, листівки, плакати та каталоги. Нещодавно ми розробили і випустили в друк найкращий та найдетальніший каталог продукції ТМ «Новий стиль».

Другий, але найбільш важливий інструмент продажу – це регулярна робота із рекламаціями. Розроблена систему зворотного зв`язку та порядок досліджень перед запуском продукту в серійне виробництво дозволяє вчасно знаходити та виправляти недоліки.

6.Куди плануєте рухатися в найближчі роки? Навчання персоналу, розширення асортименту, нові технології, нові ринки збуту

Наші плани досить амбіціозні. Криза 2013 року підштовхнула нас до розвитку експорту, при чому не в традиційному напрямку країн СНГ, а набагато далі. Ми працюємо зі Східною та Західною Європою, з Африкою, Ближнім Сходом та Америкою . Наразі ми поставляємо дверні полотна нашого виробництва до 38 країн, постійно збільшуючи цю цифру. Ми плануємо не просто увійти на закордонні ринки і закріпитися, а й розробити таку саму модель диструбьюції, як і на внутрішньому ринку.

Також ми працюємо над удосконаленням технології збуту. Зовсім скоро вийдемо на абсолютно новий рівень управління продажами, складськими запасами та закупками, що значно посилить наші позиції на ринку. Ми запроваджуємо інноваційний підхід до запуску нових моделей через якісні дослідження перед виробництвом. Ми виявляємо слабкі сторони продукту в процесі розробки і усуваємо їх. Таким чином, споживач отримує найкращий товар із всіма передбаченими до запуску нюансами. Найближчим часом ми запустимо нові колекції вищого цінового сегменту, приділяючи більшу увагу якості товару, покриттю та дизайну.