Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Новинка від ТМ Новий стиль - Колекція Елегант

20.06.2018

Міжкімнатні двері Елегант від ТМ «Новий стиль» - це абсолютно нова колекція, перед запуском якої ми детально продумали дизайн і конструкцію кожної моделі до усіх дрібниць. Дверні полотна серії виконані за канонами розкішного неокласичного стилю та Ар-деко. Багатство декоративних елементів, їх гармонія і розкіш створюють ексклюзивне дверне полотно класу Люкс, яке задовольняє смаки поціновувачів прекрасного за досить скромною ціною.

Опис моделей

Серія Елегант виготовлена згідно передовим технологіям виробництва, на високоточному обладнанні з метою надати вам міцні і надійні збірні двері. Ми розробили новий конструктив стоєвої з цільного соснового бруса і унікальний спосіб збирання полотна з додатковим зміцненням. Щоб бути впевненими в якості продукту, ми випробували наші двері на спеціально розробленому обладнанні. Міжкімнатні двері колекції Елегант витримали 55 000 циклів «відкриття-закриття» з ефектом протягу, що підтверджує тривалий термін служби дверного полотна.

Естетичні і функціональні властивості моделей роблять їх ідеальними для людей з вишуканим смаком при обмеженому бюджеті на ремонт. Дизайнери «Нового стилю» розробили три варіанти дверних полотен різноманітних конструкцій, які можуть бути глухими, заскленими, з срібним молдингом по краю рамки або без нього. Для підтримки цілісності стилю у всьому дверному блоці ми також випустили нову телескопічну лиштву.


Міжкімнатні двері Імідж в інтер`єрі "Ар-деко"
Image - на перший погляд традиційна конструкція, яка при близькому огляді вражає елегантністю форм і красою симетрії. Акуратна рамка навколо фільонки має закруглені вигини, плавно переходять з однієї поверхні в іншу, що огладжує ефект прямолінійності і строгості від прямих східчастих переходів.;Міжкімнатні двері Імідж в інтер`єрі "Ар-деко"


Status - складається з блоку з трьома прямокутниками різного розміру. Несиметричність в поєднанні з матовими покриттями в пастельних тонах додає повсякденному дверному полотну оригінальності і теплоти, що пом'якшує суворість класики. Такі двері підходять до стриманого інтер'єру з екзотичними елементами дизайну;

Міжкімнатні двері Статус в інтер`єрі "Мінімалізм"

Міжкімнатні двері Статус в інтер`єрі "Мінімалізм"
Міжкімнатні двері Шарм в інтер`єрі "Неоклассицизм"


Charm - не випадково носить таку назву. Його чарівність криється в незвичайному розташуванні конструктивних частин - фільонок з рамкою. На відміну від дверей Імідж, в цій моделі дотримана симетрія, гармонійно втілена в поєднанні двох вузьких прямокутників і одного великого. Заокруглені краї рамок згладжують упорядкований і чіткий ансамбль прямих геометричних форм, надаючи гармонію і м'якість конструкції.
Міжкімнатні двері Шарм в інтер`єрі "Неоклассицизм"


Кожна з моделей виконана відповідно до канонів неокласики і ар-деко:

 • точні, правильні лінії;
 • традиційні конструкції;
 • вражає масивністю і надійністю;
 • елементи декору у вигляді дуг, зигзагів;
 • завершена цілісна композиція.

При цьому містить деталі, що привносять теплоту і затишок в інтер'єр:

 • плавні закруглені лінії рамок;
 • відхилення від симетрії;
 • м'які кольори і стримані орнаменти на стеклах;
 • ненав'язливий срібний молдинг на рамці.

Опис покриттів

Міжкімнатні двері Елегант покриті ПП Premium декором з поліпропілену. Це водостійке покриття, що надовго зберігає насиченість кольору. Воно приємне і тепле на дотик, екологічне та безпечне як при виробництві, так і при експлуатації. ПП-покриття стійке до пошкоджень у вигляді потертостей і подряпин, на вигинах не утворюються тріщини, білизна і глянець, навіть через 25 років.
ТМ «Новий стиль» випускає технологічно новий і безпечний Premium декор в приємній матовій колірній гамі:

 • Білий матовий;
 • Капучино;
 • Магнолія;
 • Антрацит.

М'які пастельні відтінки створюють атмосферу домашнього тепла і затишку в інтер'єрі, а технологія виробництва покриття збільшує термін служби дверей і підвищує зручність при експлуатації. Колекція міжкімнатних дверей Елегант від ТМ «Новий стиль» розроблена для того, щоб створити гармонійний інтер'єр за допомогою еталона елегантних міжкімнатних дверей.