Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Коли ставити міжкімнатні двері?

30.10.2017

Кожні двері мають свої технічні особливості, тому вибирати міжкімнатні двері і готувати отвори під них потрібно на самому початку ремонту. Щодо установки, то вхідні двері ставлять в першу чергу, а міжкімнатні - в останню.

Установка дверей

Купити дверне полотно можна в комплекті з коробкою і лиштвою, потім придбати фурнітуру - петлі, замки, ручки. Весь набір важливо підібрати так, щоб він гармонійно вписався в планований інтер'єр. Поради про те, як правильно вибирати міжкімнатні двері ви можете знайти, перейшовши за посиланням.

Підготовка

Перед тим, як встановлювати дверне полотно, необхідно підготувати приміщення і двері. Фахівці вважають, що перед установкою міжкімнатні двері повинні 2-3 дні зберігатися в квартирі. Це дозволить виробу «акліматизуватися» і прийняти форму відповідно наявній температурі і вологості. Ось кілька загальноприйнятих правил, коли встановлювати міжкімнатні двері:

1. Після штукатурки, шпаклівки та підготовки стін до фінішної обробки.
2. Коли завершено хоча б чорнову підлогу.
3. Закінчені усі вологі роботи.
4. Зроблені точні заміри, що допоможе уникнути додаткових коригувань розиіру дверного отвору.
5. Дверний отвір вирівняний по вертикалі.

Пора року мало впливає на монтаж міжкімнатних дверей, якщо в кімнаті нормальне опалення.
ВАЖЛИВО! Вологість після обклеювання шпалер тримається ще 2-3 дні і може вплинути на форму дверного полотна. Тому, краще встановлювати двері після обробки стін, тим більше, що під лиштвою можна приховати недоліки від поклейки. На початку ремонту радять ставити лише дверну коробку, а в кінці змонтувати лиштву і полотно.
Перед установкою дверного блоку потрібно завершити роботи з підлогою. Краще ставити коробку, полотно і наличники зверху на покриття, ніж вирізати і підганяти паркет або ламінат під форму виробу.

Необхідно заздалегідь визначити розміри дверного отвору, щоб не довелося розширювати або звужувати, коли ремонт майже закінчений. Це призведе до надлишку бруду і пилу і зіпсує обробку підлоги, стін, стелі. Правильні виміри значно заощадять і час, і гроші (див. рис. 1).
Попередній отвір повинен бути на 100 мм ширше і на 50 мм вище проектованого. Це дасть можливість відрегулювати потрібну висоту полотна.

Сплануйте процес врізання замків і фурнітури. Важливо врахувати, що заводська врізка обійдеться дешевше, буде точніше, акуратніше і професійніше, а також позбавить вас від бруду і пилу. Вона виконується на професійному обладнанні, тому буде якісною. Вставка замків і ручок на місці вийде дорожче і багато що залежатиме від компетенції майстра, що може вплинути на зовнішній вигляд.
Також враховуйте в який бік ви плануєте відкривання дверей перед ремонтом, тому що від цього залежить, з якого боку розміщувати вимикачі. Згідно загальноприйнятим нормам, вони встановлюються з боку ручки.

Рис. 1. Рекомендовані заміри дверей


Вибрати і купити міжкімнатні двері - це тільки половина справи, головне потім правильно їх встановити, враховуючи всі особливості вироби і вашого інтер'єру. При комплексному послідовному підході в результаті ви створите гармонію і затишок в домі.