Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Помилки при установці міжкімнатних дверей

09.10.2018

Установка міжкімнатних дверей починається вже з вибору майстра. Довірити складну роботу краще перевіреному досвідченому майстру. Установка міжкімнатних дверей своїми руками заощадить кошти на оплаті послуг монтажника, але через брак досвіду може привести до непоправних помилок. Серед них неестетичний вигляд дверного блоку, порушення нормального ходу дверей або, в решті решт, поломка всієї конструкції. Вартість установки міжкімнатних дверей досвідченим майстром окупається довговічним і якісним дверним блоком, який милує око і вірно служить десятки років. Щоб не потрапити в халепу, варто озброїтися початковими знаннями перед бесідою з монтажником або під час приймання робіт. Фахівці ТМ «Новий стиль» підібрали для вас кілька основних порад про те, як уникнути непоправних помилок.

Перший етап

Правильна покрокова установка міжкімнатних дверей починається з вибору типу дверного блоку. Залежно від ширини отвору і призначення приміщення бувають:

  • •орні двостулкові двері;
  • •розсувні однопільні або двопільні;
  • •орні одностулкові.

Тип дверного блоку прямо впливає на підготовчі процеси. Якщо ви плануєте ставити двері-купе, слід подбати про фальш-стінки (якщо таке передбачено), ретельно вирівняти стелю і стіни для установки напрямних. Для двостулкового блоку слід заздалегідь замовити дверні полотна необхідної ширини і всі комплектуючі. Для стандартних орних міжкімнатних дверей слід підготувати інсталяційний комплект. З чого він повинен складатися, ви можете прочитати в цій статті. Важливо пам'ятати, що краще заздалегідь розробити однаковий рівень підлоги, щоб полегшити процес установки лиштви і уникнути процес встановлення порогів В цілому, установка міжкімнатних дверей відео якої можна подивитися тут, не вимагає особливих інструментів або матеріалів.

Професійна установка міжкімнатних дверей ціна якої окупається гарним зовнішнім виглядом і довговічністю, потрібна не лише для складних видів дверного блоку. Навіть із монтажем однопільних полотен складно впоратися своїми силами. Це легко пояснити, тим, що установка коробки міжкімнатних дверей має багато особливостей.

Другий етап

Безпосередньо під час монтажу слід врахувати ряд правил і принципів. Без дотримання основних законів, не кажучи вже про тонкощі, дверне полотно не виконуватиме свою пряму функцію. Отже, установка міжкімнатних дверей коробок та інших деталей погонажу передбачає:

  • 1.Правильну навіску ДП. Підбирайте завіси згідно із масою виробу, щоб не було перекосів, люфту і «гри» петель. Правильно встановлене ДП дотичне лише до ущільнювача, а не до коробки. Це легко перевірити за допомогою паперу – тонкий лист повинен вільно проходити у щілині між дверима і коробкою по всьому периметру.
  • 2.Чітко вертикальну установку. Нахили призводять до довільного відкривання або закривання. Користуйтеся рівнем і розпірними клинами та спершу фіксуйте монтажною піною сторону для завіси, перевіряючи правильність ходу, а потім запінюйте інші сторони. Блок встановлений правильно, якщо ДП по всьому периметру рівномірно і щільно прилягає.
  • 3.Щоб уникнути деформації під час застигання піни, ставте розпірки, які запобігають руху стінок коробки при розширенні піни.
  • 4.Перевіряйте відповідність за рівнем дверей в одній кімнаті.
  • 5.Установка дверей виконана правильно, якщо полотно закривається без тиску або поштовху.


Щоб зробити все вірно та насолоджуватися потім зовнішнім виглядом і плавним ходом дверей, скористайтеся нашими інструкціями в статті і в друкованих матеріалах.

free webpage counters
free webpage counters