Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Що таке дверний погонаж?

26.04.2018

Дверний погонаж - це дерев'яні вироби для монтажу і обрамлення дверей. Фабрика Новий стиль виробляє універсальний і телескопічний погонаж для міжкімнатних дверей. Класичний комплект складається зі стандартних погонажних виробів:

  • дверна коробка із чвертю або без;
  • лиштва (прямокутна або напівкругла і каннелюр);
  • притворна планка;
  • добірна планка.

У додатковий асортимент увійшли вироби з особливими характеристиками:

  • арка;
  • капітель;
  • плінтус.

Фабрика виробляє всі деталі на передовому обладнанні з дерева або щільного MDF і поставляє в комплекті або поштучно. Ознайомитися з усіма моделями лінійки можна в нашому каталозі.

Дверний погонаж Новий стиль можна замовити у всіх типах покриттів:

ПВХ DeLuxe

Екошпон

ПП Premium

NanoFlex

Венге New

Венге DeWild

Антрацит

Дуб Графіт

Білий

Кедр

Капучино

Дуб Сицилія

Grey.

Вільха 3D

Магнолія

Дуб шоколадний

Золота вільха

Горіх 3D

Білий матовий

Дуб бурштиновий

Каштан

СандалЯсень

Ясень ПатинаГоріх Premium

Дуб Перлинний

патина
Універсальний дверний погонаж

Дверна коробка - це конструкція, що обрамляє отвір, до якого монтують дверне полотно за допомогою петель. ТМ «Новий стиль» доповнює власні коробки силіконовим ущільнювачем, який підвищує шумоізоляцію, запобігає гучний стукіт при закриванні двері, перешкоджає протягам і зберігає тепло всередині приміщення. Універсальну коробку можна купити в комплекті з 2,5 стоєвих (2 стоєва і поперечина) або замовити стоєві поштучно.

дверная коробка новый стиль

Ширина (Ш) 80, 100, 120; Товщина (Т) 32; Довжина (Д) 2050 (мм).

Лиштва - декоративні планки, призначені для оформлення дверного отвору. Їх встановлюють по периметру дверної коробки в місцях її кріплення до стіни. Залежно від форми лиштва Новий стиль може бути прямокутна і напівкругла

наличник прямоугольный

наличник полукруглый


Розміри (мм):

Прямокутна Напівкругла Каннелюр
64 * 6 * 2150
70 * 8 * 2200
70 * 10 * 2200
70* 8* 2200 70* 10* 2200 70* 10* 2200Лиштва «Канелюр» - слово в перекладі з французької означає «вертикальний жолобок колони». Елемент декору, що найчастіше зустрічається в інтер'єрах класичного стилю і його похідних. Лиштва «Канелюр» підходить до таких моделей міжкімнатних дверей «Новий стиль»: колекція Маестра «Амата», «Волна»; всі моделі лінійки Інтера; колекція Фортіс «Класик», «Донна», «Вензель».

Наличник канелюр

Притворна планка - додаткова декоративна рейка, що кріпиться по периметру дверної коробки для поліпшення звукоізоляційних і теплопровідних функцій дверей. Вона надає блоку завершений вигляд, маскує шурупи і сліди монтажу.(див. зображення на малюнку дверної коробки)

Ш 35; Т 8; Д 2070 (мм).

Добірна планка - це панель, товщиною 10 мм, яка збільшує ширину коробки, коли її недостатньо для закриття всієї глибини отвору.

доборная планка новый стиль

Ш 120,150, 250; Т10; Д 2060 (мм).

Капітель - додатковий декоративний елемент в стилі класики. Назва походить від традиційних давньогрецьких і давньоримських традицій прикрашати верхні частина колон ліпними декорами на різні тематики. Сучасні капітелі відносять до неокласики, вони надають елегантний і урочистий вигляд міжкімнатним дверям. Пропонуємо вашій увазі відео як встановлювати капітель ТМ «Новий стиль».

Капитель Новый стиль

Арка - варіант оформлення отвору без встановлення дверей. Це ідеальне рішення для поділу зон приміщення в вітальні, їдальні або коридорі. Фабрика Новий стиль виробляє два види арок залежно від типу конструкції – прямокутна «Люкс» з прямими кутами і гравіюванням та радіусна «Романська» із закругленими кутами. Про те, як монтувати арку дивіться на відео.


Арка люкс

Ш від 660 до 1260; Т 200, 400, 600; Д 2400 (мм).

Плінтус – декоративна планка, що закриває стик між вертикальною і горизонтальною поверхнями стіни і підлоги. Установка плінтуса потрібна для маскування щілин, кабелів, слідів облицювання стін та поклейки шпалер.

Ш 70; Т 16; Д 2400 (мм).

плинтус новый стиль

Телескопічні погонажні вироби

Телескопічна дверна коробка спрощує процес зборки дверного блоку. Відмінності від універсального погонажу:

  1. Спосіб установки – методом конструктора з використанням мінімальної кількості інструментів і матеріалів.
  2. Телескопічна коробка має пази для вставки г-подібної лиштви, яка регулюються під товщину дверного отвору, на відміну від стандартної лиштви, яку слід кріпити за допомогою спеціальних цвяхів без капелюшка.
  3. Фабрика випускає телескопічний погонаж тільки комплектами, що значно економить час на підбір деталей.

Набір складається з телескопічної коробки і г-подібної лиштви. Додаткова комплектація блоку добірною планкою «Новий стиль» разом із лиштвою закриває товщину стіни до 330 мм. Візуалізацію деталей можна подивитися на відео.

телескопическая короьбка новый стиль


Г-образный наличник
Про те, як монтувати дверний блок без телескопічного добору (відео) дивіться тут, з добірною планкою тут.
Без якісно підібраних погонажних виробів неможливий правильний монтаж дверей. Новий стиль виробляє всі комплектуючі готовими наборами, що економить час і кошти на підборі елементів. Оновлений каталог можна вивчити на сторінці.