Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

ТД Новий стиль отримав сертифікат FSС

20.06.2018

На ринку міжкімнатних дверей в розвинених країнах переважають екологічно чутливі відносини. Це означає, що провідні компанії з різних сфер бізнесу надають перевагу співробітництву з партнерами, чиє виробництво ведеться без шкоди природі. У країнах ЄС і в Північній Америки при порівнянні потенційних постачальників одним з вирішальних критеріїв вважають наявність знака FSС:


При цьому, згідно зі статистикою Всесвітнього фонду дикої природи, кожний 4-й виріб від підприємств деревообробної промисловості в нашій країні має сумнівне походження, а діяльність цих підприємств веде до деградації лісів і виснаження біологічних ресурсів.

Що таке сертифікація FSC?

«Сертифікація ланцюгу поставки - це механізм відстеження руху сертифікованого матеріалу з лісу до кінцевої продукції на ринку, що гарантує, що походження деревних і недеревних лісових матеріалів, що містяться в продукції або товарній серії, може бути відстежено аж до сертифікованих лісів» - згідно з методичними рекомендаціями FSC.


Сертифікат підтверджує те, що компанія «Новий стиль» на кожному етапі пошуку постачальника, закупівлі і виробництва відстежує походження деревних матеріалів. Стандарт дає право на репутацію фірми, яка контролює безпеку і екологічність виробництва на рівні організації та управління.
Маркування FSC на міжкімнатних дверях ТМ «Новий стиль» присвоєно незалежним аудитором NEPCon і свідчить про те, що походження сировини для виготовлення ведеться від екологічно і соціально відповідальних лісових господарств.


З 10 листопада 2017 року єдиний ланцюг поставок ТМ «Новий стиль» сертифіковано Лісовою опікунською радою (Forest Stewardship Council) на відповідність міжнародним стандартам FSC.
В рамках основної оцінки аудитором переглянуло майданчик ТОВ ФПК «Корабел», опитано відповідальних на майданчику підрядників, перевірено документальні процедури, задля упевнення в готовності підрядника виконувати вимоги FSC по виробництву сертифікованої готової продукції.


Міжкімнатні двері ТМ «Новий стиль» відповідають міжнародним вимогам екологічності та безпеки виробів з деревних матеріалів. В ході аудиту підтверджено, що організація є первинним виробником дверей і дверних коробок. Весь цикл виробництва даної продукції переданий на умовах аутсорсингу підряднику - ТОВ «ФПК «Корабел». Дана група продукції буде реалізовуватися з виконанням вимог FSC на 100%.

сертифікат FSC