Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

ТД Новий стиль презентує новий декор - PP Premium

20.06.2018

Компанія «Новий стиль» не стоїть на місці і постійно стежить за ринком технологічно нових декорів і покриттів.
З радістю повідомляємо вам, що ми ввели в виробництво інноваційне покриття Premium-класу - PP Premium. Воно відрізняється підвищеною вологостійкістю і довше зберігає колір. Ви можете замовити декор PP Premium наступних відтінків:


Білий матовий - відповідно до найновіших тенденцій в дизайні інтер'єру ми створили інноваційне покриття у традиційному відтінку. Білий матовий в покритті PP Premium - це технологічність і тонкий смак, втілений в простоті.
Капучіно - м'які відтінки традиційного італійського кавового напою нагадують знайоме кожному з дитинства згущене молоко. Затишок, комфорт і теплоту легко втілити в оформлені квартири за допомогою дверей в такому декорі.Магнолія - пастельні відтінки універсальні і ніколи не виходять з моди. Цей декор переносить нас світ спокою й умиротворення своїм розслабляючи ніжним, як французькі квіти, кольором.Крім вдалої матової колірної гами, ПП покриття для міжкімнатних дверей Новий стиль має такі переваги:
- Екологічно чисте, безпечне для здоров'я людини на всіх етапах виробництва і при використанні. У його складі немає хлору і галогенових сполук, тому ПП покриття не виділяє токсичних речовин і не пропускає формальдегід;
- Поверхня покриття гладка і приємна, нагадує поверхню обробленого дерева;
- При дотику викликає приємне відчуття теплоти, що не справляє враження штучних або «холодних» дверей, як це буває з іншими полімерними матеріалами;
- Завдяки спеціальному лаковому покриттю стійка до механічних впливів (подряпин і потертостей);
- На вигинах не утворюються тріщини, зміни кольору, білизна і глянець навіть при тривалому використанні;
- Застосування натуральних пігментів і барвників дозволяє піддавати двері термічної утилізації.
Декори з поліпропілену можна замовити в декорі Білий матовий в колекціях Маестра і Ностра. Білий матовий, Капучіно та Магнолія доступне в колекції Елегант.