Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

УВАГА! Акція на міжкімнатні двері колекції «Мода» ТМ «Новий стиль» в покритті Екошпон

15.02.2018

ТМ Новий стиль відстежує ваші потреби і робить все, щоб ви жили в комфорті та затишку без зайвих витрат. Ми подбали про ваші наміри придбати якісні міжкімнатні двері за оптимальною ціною.
З цією метою з 01.12.2017 по 01.04.2018 ми проводимо акцію на моделі Лілу, Трініті і Марті з колекції «Мода». Ціна в роздрібній торговельній мережі на двері зі склом сатин - 1199 грн, з чорним склом - 1299 грн.

Збірні двері лінійки зроблені в покритті екошпон - технологічно новому, естетичному і довговічному декорі. Благородні природні відтінки і технологічна конструкція ідеально доповнюють еко-стиль, а комбінації натуральних матеріалів і матового скла роблять двері «Мода» вдалим атрибутом стилю техно або лофт. Традиційні конструкції з різними варіантами скління підходять до інтер'єру житлових приміщень, створюють затишну домашню атмосферу, почуття захищеності і теплоти.
М'які тони покриттів екошпон гармонічно поєднуються з більшістю популярних кольорів сучасного оздоблення стін. Дверні полотна колекції «Мода» доступні в такій палітрі:

Венге DeWild;

• Bianco;

• Дуб перлинний;

Сандал;

Кедр;

Ясень патина.

Купити міжкімнатні двері Лілу, Трініті і Марті за зниженою ціною можна в усіх магазинах України з 01 грудня 2017 по 01 квітень 2017 року. Якщо співробітники магазину відмовляються надавати знижку, просимо повідомити відділу продажів «Новий стиль» за вказаними контактами.

Міжкімнатні двері акція