Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Виставка Budma, Познань, 2018

16.02.2018

З 30 січня по 2 лютого ТД Новий стиль представляв міжкімнатні двері на будівельній виставці Budma в Польщі. Фабрика доповнила експозицію виробника вхідної групи - вітчизняної компанії «Страж». На стенді ТД Новий стиль презентував міжкімнатні двері з колекцій Елегант - модель «Імідж» та Ностра - моделі «Піана», «Ліннея», «Грета».
Фахівці ТМ Новий стиль проводили презентацію компанії, знайомили з асортиментом і консультували відвідувачів. Всього у виставці взяли участь 45 000 спеціалістів з 43 країн світу. Серед них виробники, дистриб'ютори, забудовники, інженери, архітектори та інвестори. Українські та зарубіжні відвідувачі отримали детальну консультацію про особливості продукції ТМ Новий стиль, покриттям, технологіям виробництва.
Двері українського виробника високо оцінили підприємства з Африки, СНД і Європи. Представники компанії успішно провели переговори з польськими дистриб'юторами, відкривши нові можливості для розширення ринку. Результатом виставки стали налагоджені контакти з провідними гравцями західного ринку. Для них ТМ Новий стиль готує спеціальні пропозиції щодо вдосконалення продукції до рівня європейських стандартів середньої і високого цінового сегмента.
Фахівці фірми вивчили нові тенденції і почерпнули ідеї для розвитку вітчизняного ринку. Після відрядження інженери і дизайнери зі свіжими силами приступили до розробки новинок, які виведуть українські двері на новий рівень.