Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

ВИСТАВКА МЕБЕЛІ ТА ІНТЕРЬЕРУ У м. НІТРА, СЛОВАЧЧИНА

29.03.2018

З 13 по 18 березня у словацькому місті Нітра проходила 28-а Міжнародна виставка меблів та житла. У ній взяли участь 450 експонентів з Словаччини, Чехії, Австрії, Венгрії, Німеччини та Польщі. Компанія «НОВИЙ СТИЛЬ» представила міжкімнатні двері під власною торговою маркою на стенді зі компанією STRAJ s.r.o. На експозиції співробітники фабрики розмістили новинки асортименту та кращі моделі, що відповідають тенденціям європейського ринку:

Співробітники фабрики ознайомили учасників виставки з брендом та особливостями продукції. На стійках стенду були розміщені фірмові каталоги продукції ТМ «НОВИЙ СТИЛЬ», буклети та листівки з новинками та акціями. На моніторі циклічно відтворювалось відео про компанію, презентація телескопічної коробки та каталог міжкімнатних дверей. На думку відвідувачів, двері колекції Елегант були найкращими серед представлених на виставці.

Завдяки нашому партнеру STRAJ s.r.o. ми налагодили контакти з потенційними клієнтами із Бельгії, Англії та Чехії. Співробітники відділу експорту ТМ «НОВИЙ СТІЛЬ» зустрілися з потенційними субдистрибуторами та великими забудовниками Словаччини. В результаті, вже на 2-й день виставки надійшли заявки від роздрібних клієнтів і великих торговельних мереж DKP і Grimax на закупівлю дверей «НОВИЙ СТИЛЬ».

Наші спеціалісти відзначили такі тенденції у дизайні міжкімнатних дверей та фурнітури східної та центральної Європи:

  • У фурнітурі відсутні круглі розетки, виключно квадро.
  • Для фурнітури використовують кольори хром, хром / сатин, нікель. Також актуальні комбіновані кольори. Багато виробників представили білі та чорні моделі.
  • Лиштва на західному ринку виключно прямокутна і встановлюються на одному рівні з дверним полотном.
  • Використовуються лише закриті петлі з регулюванням в трьох площинах.
  • 85-90% виробників представили якісні магнітні замки.
  • В моді алюмінієвий молдинг і білий матовий декор. Золоті кольори у фурнітурі і декорах не актуальні.
  • Набирають популярність декори з високим блиском і сірими кольорами.
  • Новинки ринку – приховані в стіні двері;
  • Виробники випускають кожну позицію асортименту в розсувному варіанті.

Отримавши нові ідеї, співробітники ТМ «НОВИЙ СТІЛЬ» почали розробляти нові концепції та продукти, які займуть свою долю ринку міжкімнатних дверей у Європі. Ми вже почали працювати над розширенням асортименту в області протипожежних дверей і запустили процеси виробництва та сертифікації.


sr8012