Новий Стиль

Компанія

New Style

Company

Закритий ярмарок і ювілей групи PSB в Польщі, м. Кельце

26.03.2018

З 06 по 07 березня 2018 року у м. Кельце, Польща відбувся закритий щорічний ярмарок для постачальників і партнерів групи PSB Handel SA. Це швидко зростаюча мережа оптових і роздрібних магазинів будматеріалів та товарів для дому і ремонту. Група об'єднує 382 підприємства малого і середнього бізнесу. Всього під логотипом групи PSB працюють 315 будівельних складів, 269 магазинів PSB-Mrówka і 53 торгових центру PSB-Profi.

Щорічно учасники групи PSB проводять ярмарок, щоб звести нових постачальників і замовників, познайомитися з новинками ринку і ввести нових учасників групи. Компанія «Новий стиль» представила свою продукцію на ярмарку PSB Group спільно з виробником вхідних дверей DOOR-POL. Ми доповнили експозицію міжкімнатними дверними полотнами Трініті, Діва, Ліннея і Луїза, які отримали схвалення учасників.

Завдяки невтомній праці та професіоналізму співробітників заводу ФПК «Корабел» нам вдалося виготовити двері, які відповідають європейським стандартам якості. Продукція ТМ «Новий стиль» була високо оцінена крупними польськими виробниками. Із деякими з них ми провели результативні переговори про виробництво дверей під їхньою торговельною маркою.

У виставці взяли участь 347 партнерів PSB і 357 постачальників, всього за 2 дні павільйон відвідали 5 000 осіб. Співробітники ТМ «Новий стиль» проводили анкетування відвідувачів, визначаючи тренд споживчих вподобань. В результаті опитувань, докладних консультацій і переговорів, 53 польські магазини виявили готовність закуповувати міжкімнатні двері фабрики «Новий стиль».

Співробітники відділу експорту ТМ «Новий стиль» активно просувають бренд на європейському ринку. Після успішної презентації продукції на виставці BUDMA українськими міжкімнатними дверима зацікавилися західні мережі великих будівельних гіпермаркетів. Група компаній ADEO, до складу якої входять Leroy Merlin, Welldom і BRIGO і Kingsfisher спільно з Castorama вже ведуть переговори про постачання дверей «Новий стиль» на територію Польщі.


tracker comparison